Klíčany – Stará Boleslav s Čistým Fotbalem

Čistý fotbal se byl podívat na zápase Klíčany – Stará Boleslav

O víkendu jsme vyrazili na další ze zápasů nižších tříd. Konkrétně pak na utkání mezi TJ Klíčany a FK Slavojem Stará Boleslav (středočeská I. B třída sk. B).

Čekalo nás nejen ideální fotbalové počasí, ale také skvěle připravený trávník a přátelské přivítání obou klubů. Před zápasem jsme si s delegátem utkání popovídali o našem projektu Čistý fotbal a seznámili ho s naší vizí; propagací FAIR PLAY, o možnosti zapojení se klubů, hráčů i rozhodčích.

Na hřišti pak oba týmy předváděli kvalitní a férovou hru, která se musela přítomným divákům líbit. Na trávníku se totiž pohybovali dokonce i borci se zkušenostmi z 1. ligy, takže se rozhodně bylo na co koukat. Nicméně Boleslav si v zápase vylámala zuby na domácícm brankáři, který bravurně zneškodnil hned dvě tutovky. Tou první byla střela z cca 10 metrů, kterou dokázal zneškodnit díky rychlé práci nohou a zmenšení střeleckého úhlu. Podruhé se pak vytáhl proti trestnému kopu Matějovského, který mířil přesně do šibenice, ale gólman skvělým zákrokem vyškrábnul míč mimo tyče. …

Čtěte celý článek zde: http://www.cistyfotbal.cz/aktuality/idealni-fotbalovy-zazitek-cisty-fotbal-byl-u-toho/59
Text ze stránek cistyfotbal.cz