Hodnocení přípravy dorostu

Přípravu na nový ročník 1.A třídy jsme začali 20.července na hřišti v Klíčanech. První týden jsme absolvovali šest tréninkových jednotek a jedno přípravné utkání. V dalším týdnu nás čekalo pětidenní soustředění v Doksech u Máchova jezera. Soustředění se zúčastnilo patnáct hráčů z dvacetičlenného kádru. Po návratu jsme dál trénovali v Klíčanech a sehráli jsme čtyři přípravná utkání. Do soutěže vstupujeme 27. srpna doma od 11:15 s týmem FK Dobrovice.

VÝSLEDKY V PŘÍPRAVĚ:

TJ Sokol Libiš – TJ Klíčany 0:3, Sokol Hostouň – TJ Klíčany 3:3,

TJ Klíčany – FK Litoměřicko  2:2, Sokol Dolní Počernice – TJ Klíčany 1:5

Dolní Chabry – Klíčany 0:11

STŘELCI V PŘÍPRAVĚ:

Valeš 7x,Vávra 4x,Kubíček 3x,Šolta 3x, Lazarov 2x Ježek 1x,Kišari 1x,J.Novák 1x, Koščo 1x,Švácha 1x

 

KONEC V DOROSTU:

P.Benda,Čečetka,Soukup,Spilka

PŘIŠLI DO DOROSTU:

Lenčeš,J. Novák,Rudl,Rudolský,Úředníček (všichni ze starších žáků), Švácha(návrat z ciziny)