2 - 2
FK Dobrovice TJ Klíčany

Góly:

Hodnocení zápasu

K zápasu v Dobrovici  jsme přijeli v hodně okleštěné sestavě vinou zranění a nemoci hráčů základní sestavy. Nutno podotknout, že hráči, kteří je nahradili odvedli poctivý, bojovný výkon. Utkání hrané na výborně připraveném hřišti jsme začali aktivně, snažili jsme se kombinovat a zhušťovat střed hřiště. Ve 12.minutě jsme se dostali k prvnímu náznaku šance, po dobrém náběhu ze strany zakončoval Kišari. Soupeř držel balón, ale do zakončení se téměř nedostal. Ve 21.minutě po dobré práci Lazarov s Ndzahabatem otevřel skóre Soukup – 0:1. Zápas se dál hrál ve vysokém tempu, ale kombinace obou mužstev končily na hranici pokutových území. V nastavení prvního poločasu se po závaru prosadil Skopec – 0:2. V druhém poločase jsme dlouho drželi soupeře daleko od naší branky a vedení celkem v poklidu kontrolovali. Bohužel v 59.minutě jsme opět inkasovali po rohovém kopu, po kolikáté v sezóně už…….1-2. Za tohoto stavu jsme nedokázali proměnit dvě velké šance (Soukup, Ježek). A tak v 81.minutě přišel po rychlém protiútoku domácích trest v podobě vyrovnání na 2:2. Těsně před koncem mohli domácí dovršit obrat, Tauchmana však zachránila levá tyč.

Před zápasem bychom byli s remízou spokojeni, po průběhu utkání nás spíše mrzí ztráta dvoubrankového vedení. V neděli 21.5. hostíme další tým ze středu tabulky, Bělou pod Bezdězem.