Klíčany - AFK Nehvizdy

4 - 2
TJ Klíčany AFK Nehvizdy

Hodnocení zápasu

Zápas proti Nehvizdum jsme sice začali s velkým nasazením a aktivitou, přesto nás soupeř výrazně přehrával a vytvořil si několik gólových šanci kde nás výrazně podržel gólman Penc. Díky aktivitě jsme po 15 ti minutách vyrovnali tempo soupeře a podařilo se nám vstřelit vedoucí branku která soupeře utlumila a nas naopak nakopla. Do druhé půle jsme šli s hubeným náskokem 1:0 . V druhé půli nás opět držel Penc a po nevydařeném úvodu 2. Půle přišla pro soupeře studená sprcha v podobě druhé branky. Soupeř se položil z druhé branky a dovolil nám ještě 2 krát skórovat. Pak v závěru vstřelil 2 branky, ty nás ale neohrozili. Po nejlépe odehraném druhém poločase jara jsme spokojeně odcházeli že hřiště s vítězstvím 4:2 . V závěru dostal po druhé žluté kartě červenou stoper Žolták když zastavil utíkajícího hráče soupeře a zabránil tím nebezpečné situaci.