Divišov - Klíčany

1 - 6
Divišov TJ Klíčany

Informace o utkání

První mistrovský zápas jarní části soutěže. 16.kolo.
Poločas: 1 - 4

Hodnocení zápasu

Jako každé hodnocení zápasu hodnotí jeden z trenérů a tentokráte padlo štěstí na Jiřího Jeslínka:

„Zápas v Divišově se nám vydařil, protože se nám podařil chytit začátek.
Hned z prvního útoku šel Tomáš Jurčík sám na bránu, byl faulovaný a hráč domácích byl vyloučený a ještě navíc z toho padnul gól.
Takže začátek vynikající a potom jsme přidali ještě dva góly, takže jsme se trošku zklidnili a další průběh zápasu už jsem jen kontrolovali.“

Navážeme na podzimní část sezony, kdy se osvědčili i komentáře z řad hráčů, soupeře i fanoušků.
Můžeme začít hodnocením z řad hráčů a tentokráte padl los na Jana Předotu, který viděl zápas následovně:

„Myslím si, že zápas byl velmi jednoduchý. Výsledek 6:1 pro Klíčany je pozitivní výsledek na začátek jarní části sezony.
Obavy sice ze zápasu byly, jelikož přechod z umělé trávy na přírodní trávu je vždy komplikovaný a nevěděli jsme jak nám to půjde. Nicméně výsledek hovoří za všechno i když nám to soupeř na začátku zápasu velmi usnadnil, tím že na samém začátku byl vyloučený hráč domácích a my jsme dokázali hned tuto chybu potrestat.
Takže nakonec obavy byly předčasné a vstup do zápasu se nám povedl výborně.
K spokojenosti celého týmu přispěly nejen další góly, ale i hlavní rozhodčí, kterého musím pochválit i přesto, že zkušenost se soudcováním v 1.A třídě byla poprvé, tak si s tím poradil dobře.
Určitě je pro nás dobře, že oba týmy mohly hrát fotbal a ani jedna strana neměla zájem o to, aby se hrál fotbal jak někdo chce.
Každopádně ani tento zápas i výsledek neukázal, co bychom potřebovali a myslím si, že se to může projevit v dalších zápasech, které nám upřesní, jak na tom ve skutečnosti jsme.“

A jelikož se nám podařilo získat i komentář trenéra Divišova, nemůžeme opomenout přidat vyjádření:

„ Zápas ovlivnila hned druhá minuta a vyloučení Svobody. Kluci se sice poté snažili, bojovali, ale snaha někdy jen nestačí.
Na fotbalovější a zkušenější Klíčany to v naší situaci nestačilo. Nyní potřebujeme zapomenout na tuto prohru a pro nás budou důležitější jiné zápasy, ve kterých potřebujeme uhrát body.“