TJ Klíčany Sokol Luštěnice

Informace o utkání

2.kolo

Hodnocení zápasu

V utkání se silným soupeřem jsme opět odehráli dva rozdílné poločasy. V tom prvním se nám dařilo hrát aktivně, kombinovat, dostávat se do zakončení a střílet góly. Už ve 2.minutě se trefil po pěkné kombinaci Vávra,  hosté zanedlouho po rohu srovnali. Poté se střídaly šance na obou stranách, hrál se pěkný ofenzivní fotbal. Ve 34. minutě šli hosté do vedení. Naštěstí po dvou minutách vyrovnal Kubíček po dobré práci Kišariho. Ve 40.minutě takřka beznadějnou situaci dokázal skvěle zvládnout Valeš, předložil míč aktivnímu Kišarimu do vápna, toho hráči soupeře faulovali a Vávra penaltu bezpečně proměnil – 3:2.

Do druhého poločasu jsme vstoupili bojácně a bez snahy hrát dopředu, naštěstí nám Luštěnice darovali v 55.minutě čtvrtý gól, trefil se Valeš. Poté už jsme se polovinu soupeře téměř nepodívali a hosté stupňovali tlak, který vyústil dvěma góly v posledních dvaceti minutách.

Bohužel jsme po takovém vývoji skóre ztratili dva body. V dalším kole jedeme na půdu Libiše, hraje se 9.9. od 10:15.