SK Benátky n. Jizerou - Klíčany

3 - 2
SK Benátky n. Jizerou TJ Klíčany

Hodnocení zápasu

Utkání na UMT v Benátkách jsme začali opatrně a pozorně směrem dozadu. Domácí drželi míč, ale do velkých šancí se nedostávali. Bohužel udeřili dvakrát střelou ze střední vzdálenosti. V poločasové přestávce jsme změnili rozestavení a soupeře napadali po celém hřišti. Tím jsme dostali Benátky pod tlak a po celý druhý poločas jsme byli lepším týmem. Snížit se nám podařilo zásluhou Ježka v 50. minutě. Za minutu mohlo být vyrovnáno, ale Valeš v těžké pozici trefil pouze tyč. Dál jsme se dostávali do šancí a několikrát bylo vyrovnání blízko. Náš tlak lehce zmrazil gól domácích v 72.minutě na 3:1. V 80. minutě opět snížil Konaré. Bohužel závěrečný tlak vyrovnání nepřinesl, ale z naší hry zejména ve druhém poločase panovaly po zápase pozitivní dojmy.