FK Kralupy 1901 TJ Klíčany

Informace o utkání

23.kolo

Hodnocení zápasu

Do zápasu jsme vstoupili aktivně, ale bohužel jsme pokračovali v neproměňování šancí z minulého víkendu. Postupem času se hra vyrovnala a i domácí si vytvořili pár slibných příležitostí, při jedné z nich nás výborných zákrokem podržel Novák. Důležitý první gól se nám podařilo vstřelit minutu před přestávku, kdy se přízemní střelou prosadil Horák po přihrávce od Ježka. Do druhého poločasu jsme opět vstoupili aktivně s tím rozdílem,že jsme aktivitu korunovali brankami. V 52.minutě se po hezké individuální akci prosadil Vávra a stejný hráč po výborně zahraném rohu od Kubíčka zvýšil v 56.minutě už na rozdíl tří branek. Dál jsme si vytvářeli dobré příležitosti a soupeře jsme po všech směrech přehrávali. Konečnou podobu výsledku přidal v 84.minutě po Konarého asistenci Valeš.

Zápas jsme zaslouženě vyhráli. Podařilo se nám po dlouhé době udržet čisté konto. Trošku nás poslední dva zápasy trápí koncovka, věřím že si branky schováváme na neděli 3.6. , kdy od 11:15 přivítáme v přímém souboji o třetí místo Bělou pod Bezdězem.