TJ Klíčany SK Bělá pod Bezdězem

Informace o utkání

24.kola

Hodnocení zápasu

Do přímého souboje o třetí místo v tabulce jsme vstoupili výborně a už ve 2.minutě nás poslal po hezké kombinaci Kubíčka s Valešem do vedení Vávra- 1:0. Dále jsme měli výborný pohyb a dostávali jsme se do dalších slibných příležitostí. V 17.minutě po individuální akci odcentroval Horák a Vávra hlavou zvýšil na 2:0. O 10 minut později byl aktivní Vávra faulovaný ve vápně a sám z penalty zvýšil na 3:0. Poté se do šancí začala dostávat i Bělá, nás ale držel jistý Tauchman. Nestačil jen na střelu z 35.minuty – 3:1. Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním zůstat aktivní a snažit se co nejdříve náskok zvýšit. To se nám podařilo dokonale, dvakrát v rozmezí dvou minut se po standartních situacích prosadil Valeš a ve 49.minutě jsme vedli 5:1. Soupeř v tu chvíli prakticky přestal hrát a my jsme si vytvářeli jednu šanci za druhou. V 75.minutě se po několika neproměněných šancí konečně dočkal Kubíček – 6:1. Definitivní podobu výsledku dal vlastní gól soupeře po výborně zahraném rohovém kopu.

Skvělý výkon celého týmu znamenal posun na třetí místo. Čekají nás poslední dva mistrovské zápasy, ve kterých budeme chtít toto umístění potvrdit.