TJ Sokol Chotětov - Klíčany

2 - 3
TJ Sokol Chotětov TJ Klíčany

Hodnocení zápasu

Vstup do utkání se nám vůbec nevydařil a už ve 2. minutě jsme prohrávali – 1:0. Naštěstí se nám podařilo brzy zareagovat a v 8.minutě po rohu vyrovnat zásluhou Skopce – 1:1. Tato branka nás nakopla a začali jsme hrát hezký,útočný fotbal plný pohybu a nasazení. Vedoucí gól ale ne a ne přijít. Domácí v tu chvílí pouze odkopávali balóny a hra se odehrávala výhradně na jejich polovině. Branka přišla až ve 41.minutě po chybě soupeřova obránce, kterého dobře napadal Valeš a velkého úhlu překvapil brankáře – 1:2. Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a snažili se zvýšit vedení, ale i soupeř se po přestávce zvednul a hra se vyrovnala. Klíčová byla 58.minuta, kdy Novák zastavil skluzem střelu, z které by domácí nejspíš vyrovnali a z následného protiútoku po dobré práci Soukupa, Šolty a přihrávajícího Čečetky zvýšil naše vedení Vávra – 1:3.  Bohužel v 73.minutě Chotětov po naší chybě snížil na 2:3. Vedení jsme si ale poměrně zkušeně pohlídali. V 90.minutě mohl ještě po faulu na Kubíčka přidat z penalty čtvrtý gól Vávra, ale branku minul.

Po nejlepším výkonu jara jsme zaslouženě vybojovali 3 body, kterými jsme se na Chotětov dotáhli. V neděli 11.6. hostíme od 10:15 Loučeň 1893.