FC Sporting Mladá Boleslav TJ Klíčany

Informace o utkání

5.kolo

Hodnocení zápasu

Zápas s posledním týmem tabulky jsme nezačali dobře a od začátku jsme byli pod mírným tlakem domácích. Zhruba od 15.minuty jsme se začali zvedat a vytvářet si první šance. Ve 26.minutě už jsme šli do vedení zásluhou Lenčéše, který postupoval sám na brankáře po výborné přihrávce Brože. O pět minut později už to bylo o dvě branky, po rohu se trefil poprvé za dorost Petr Novák. O další dvě minuty později to bylo už 0:3, skóroval opět Lenčéš.  Sporting krátce před poločasem po standartní situaci snížil, ale to z prvního poločasu nebylo vše. Minutu před pauzu se výborným důrazem a sledováním míče do poslední chvíle prosadil Dragoun – 1:4. Druhý poločas jsme opět začali bez pohybu a aktivity, naštěstí soupeř nebyl nebezpečný. Pomohl nám až gól z ojedinělého protiútoku, kdy si na zadní tyči Úředníček našel centr Lenčéše a zvýšil na rozdíl čtyř branek. Boleslav v 58.minutě po rohu snížila, ale i my jsme si pomohli rohovým kopem a v 64.minutě přidal další gól Šindelář – 2:6. Utkání se poté už spíše dohrávalo a domácí dokázali snížit na konečných 3:6.

V dalším kole přivítáme Bakov nad Jizerou, hraje se v neděli 29.9. od 10:15.