Stříbrná Skalice - Klíčany

0 - 5
Stříbrná Skalice TJ Klíčany

Informace o utkání

Poločas: 0 - 3

Hodnocení zápasu

Zápas začal vyrovnaně a vypadalo to, že budeme hrát napínavý zápas. Ze začátku nám dělali problémy dva vyšší útočníci, na které soupeř hrál často balóny. Naše obrana si s tím, ale vždy skvěle poradila. Naopak na druhé straně hřiště načal skóre Matěj Rudl. V ten moment začala Skalice postupně odpadat a na hřišti jsme začali mít převahu. Do poločasu jsme si stihli vypracovat více šancí, z kterých jsme přidali další dva góly.

Druhý poločas jsme na hřišti byli jednoznačně lepší, nepouštěli jsme soupeře téměř do ničeho. Za stavu 4 – 0 jsme si zkusili hru na tři obránce, kdy Michal Rudolský se posunul na pravé křídlo.
Při další šanci v soupeřově vápně rozhodčí po faulu nařídil penaltu. Tu Kuba Lenčeš trefil prudkou ranou do tyče a z dorážky vsítil gól, který podle pravidel nemohl platit. Lenčeš však o pár minut později neproměněnou penaltu odčinil, krásnou střelou přehodil brankáře a zkompletoval tak svůj hattrick.
V posledních minutách zápasu jsme nejspíše vlivem rozhodnutého skóre a menší lehkovážnosti nechali soupeře vytvořit si téměř stoprocentní šanci. Soupeř si nicméně nepočínal dobře a vyloženou gólovku zahodil.