Novinky a Aktuality

Budoucí naděje ženského fotbalu v Klíčanech

V sobotu 6.6.2020 od 10:00 proběhne v Klíčanech turnaj mladších žákyň WU13. Zůčastní se týmy: AC Sparta Praha, SK Slavia Praha, FK Dukla Praha, Lokomotiva Brno Horní Heršpice Všichni jste srdečně zváni

4. turnaj starší přípravky v Kounicích

4. turnaj starší přípravky v Kounicích Děti neskutečně bojovaly o každý míč, bohužel to tentokráte stačilo pouze na vítězství nad Mratínem. Odehráli vyrovnaná utkání s družstvy z Čelákovic a Šestajovic a v utkání s Radonicemi se nám podařilo vstřelit jediný gól, bohužel do vlastní branky. Přesto velká pochvala za bojovnost.

3. Turnaj starší přípravky v Radonicích

Třetí turnaj starší přípravky v Radonicích Turnaj zvládly děti perfektně i když došlo k organizačním změnám ze strany OFSPV a do již rozehraných turnajů nám přibyl další soupeř z Šestajovic. Vítězství proti Mratínu a Radonicím jednoznačně zasloužená a nakonec vybojované krásné 4 místo.

2. Turnaj starší přípravky v Mratíně

2.turnaj starší přípravky v Mratíně Děti hrály fantasticky. Utkání s Kounicemi bylo opět jednoznačné, ale krok dlouho držely s družstvem z Čelákovic. S Radonicemi vybojovaly remízu a s Mratínem zaslouženě vyhrály.

1. Turnaj starší přípravky v Klíčanech

1. Turnaj starší přípravky na podzim 2019 I když všechna utkání skončila prohrou, musíme tým pochválit. Jediné utkání s Kounicemi bylo jednoznačné, ostatní byla velmi vyrovnaná a chyběla nám trocha střeleckého štěstí

5. ročník JOMA CUPU patřil dorostencům ze Kbel

V neděli 23.6.2019 se na klíčanském hřišti uskutečnil již 5.ročník dorosteneckého JOMA CUPU. Hrálo se 2 x 20 min. ,systémem každý s každým. Konečné pořadí : Spartak Kbely TJ Klíčany FC Tuchoraz TJ Sokol Obříství Nejlepší brankář : Radek Tauchman – TJ Klíčany Nejlepší střelec : Jakub Lenčéš – TJ Klíčany (5 branek) Nejlepší hráč : Daniel Růžička … Pokračování textu 5. ročník JOMA CUPU patřil dorostencům ze Kbel

Příprava dorostu na 4. sezónu v 1.A třídě začne 22. července

Dorostenci se sejdou po zhruba měsíčním volnu v pondělí 22.7.2019 k prvnímu tréninku. První týden absolvují 4 tréninkové jednotky a o víkendu sehrají přípravné utkání proti Libiši (nejspíš v Dřínově). V dalším týdnu je čeká pondělní trénink a ve středu odjezd na pětidenní soustředění do Doks u Máchova jezera. Po návratu budou trénovat 2x týdně … Pokračování textu Příprava dorostu na 4. sezónu v 1.A třídě začne 22. července

Hodnocení podzimu – A tým

Hodnocení účasti A mužstva v podzimní části Krajského přeboru Středočeského kraje: Zahájení druhé sezony ve Středočeském přeboru nedopadlo nijak slavně. V měsíci srpnu jsme získali jen 3 body, v pěti zápasech v září ani jeden. Po osmém kole jsme figurovali na předposledním 15tém místě tabulky. Něco se muselo stát! Špatné výsledky odnesla odchodem od mužstva … Pokračování textu Hodnocení podzimu – A tým

Hodnocení podzimu – ST. ŽÁCI

Pro tuto sezónu jsme poskládali tým převážně z dorazového ročníku 2004, bohužel výsledkově a herně se nám moc nedařilo. Tento tým má obrovský potenciál a je vidět, jak se chce na každém tréninku zlepšovat.  Od 2. místa v tabulce nás dělí jen 6 bodů a proto věříme že jarní část bude o hodně lepší.  

Hodnocení dosavadního průběhu podzimu – DOROST

Po letním odchodu téměř celé základní sestavy do B týmu jsme museli skládat takřka nový tým. Po dobrém vstupu do soutěže, kdy jsme úvodní dvě kola vyhráli přišla série šesti proher v řadě. Paradoxně lepší výkony jsme předvedli proti první trojce než proti týmům, se kterými bychom měli bojovat o 4.-5. místo, což je takový … Pokračování textu Hodnocení dosavadního průběhu podzimu – DOROST

V Klíčanech proběhl měsíc náborů

V pátek 21.9. proběhlo v areálu Tělovýchovné jednoty Klíčany sportovní dopoledne Měsíc náborů v rámci akce Můj první gól podporované organizací FAČR. Akce se zúčastnilo celkem 258 dětí ze škol: ZŠ Odolena Voda, ZŠ a MŠ Klecany, ZŠ Řež, ZŠ a MŠ Panenské Břežany a MŠ Klíčany. Děti po úvodním seznámení s děním na hřišti, se rozdělily do týmů zhruba … Pokračování textu V Klíčanech proběhl měsíc náborů

Měsíc náborů

TJ Klíčany se přihlásily a byly vybrány fotbalovou asociací na pořádání akce „Měsíc náborů“. Termín pro konání je 21.9.2018 od 8.00 do 12.00 hodin. Předpokládaná účast z potvrzených škol by měla být zhruba 320 dětí. Účastnit by se měly následující školy: ZŠ Odolena Voda, ZŠ Řež, ZŠ Klecany, ZŠ a MŠ Panenské Břežany a MŠ … Pokračování textu Měsíc náborů

JOMA CUP 2018 ovládli dorostenci z Dolních Chaber

V neděli 24.6.2018 se na klíčanském hřišti uskutečnil již 4.ročník dorosteneckého JOMA CUPU. Hrálo se 2x25min. ,systémem každý s každým. Konečné pořadí : SK Dolní Chabry TJ Slovan Bohnice TJ Klíčany TJ Praga Praha Nejlepší brankář : Radek Tauchman – TJ Klíčany Nejlepší střelec : Václav Hons – TJ Slovan Bohnice Nejlepší hráč : Vasyl … Pokračování textu JOMA CUP 2018 ovládli dorostenci z Dolních Chaber

Přátelské utkání mladší přípravky s Ďáblicemi

V neděli 15.4.2018 se na hřišti v Klíčanech konalo přátelské utkání mladší přípravky. Soupeřem pro naše hráče tentokráte byla mladší přípravka z Ďáblic. V tomto utkání byla znát herní zkušenost soupeře. Naši hráči rozhodně utkání nevzdávali a bojovali o každý míč. Střelecky se tenktokráte prosadili: Anna Prášková, Matěj Zedník, Denis Delkov.

Zimní příprava mladší přípravky

Mladší přípravka absolvovala zimní přípravu v tělocvičně v Hošticích. Součástí zimní přípravy bylo i přátelské utkání v nafukovací hale v Klecanech a to mezi Klecany a Klíčany. I když vítězný výsledek byl na straně Klecan, je třeba hráče přípravky pochválit.

Přidělená dotace MŠMT – Program VIII

Dne 25.9.2017 byla schávelna Ministerstvem školství, sportu a mládeže dotace ve výši Kč 40.000,–. Dle pokynů MŠMT je nutné zveřejnit uvedenou skutečnost na webových stránkách spolku.

Aktuální dění z našeho hřiště

V úterý 19.9.2017 se konalo přátelské utkání mladší přípravky Klíčan s mladší přípravkou dívek AC Sparta Praha. Oba týmy nastoupily do zápasu s velkým nasazením a i pro diváky se urodila hojná branková úroda. Přestože AC Sparta v normální hrací době zvítězila, na penalty byly úspěšnější Klíčany. Hráče, kteří nastoupili za naši mladší přípravku, musíme … Pokračování textu Aktuální dění z našeho hřiště

Hodnocení přípravy dorostu

Přípravu na nový ročník 1.A třídy jsme začali 20.července na hřišti v Klíčanech. První týden jsme absolvovali šest tréninkových jednotek a jedno přípravné utkání. V dalším týdnu nás čekalo pětidenní soustředění v Doksech u Máchova jezera. Soustředění se zúčastnilo patnáct hráčů z dvacetičlenného kádru. Po návratu jsme dál trénovali v Klíčanech a sehráli jsme čtyři … Pokračování textu Hodnocení přípravy dorostu

Memoriál Ing. Bačiny

I tento rok vás zveme na Memoriál Ing. Jaroslava Bačiny. Bude se konat v Sobotu 5. 8. 2017 a 6. 8. 2017. Můžete se těšit na dohromady 4 zápasy, tombolu a pouťové atrakce pro děti.

Příprava A mužstva

Ve čtvrtek 20.7. začíná letní příprava A družstva pro sezónu 2017 / 2018. O devět dní později, v sobotu 29.7. sehrajeme první přípravné utkání s Nelahozevsí. Další dvě utkání sehrajeme 5. a 6.8.  v rámci Memoriálu Ing. Bačiny.

Hledáme kameramana

Hledáme někoho, kdo by byl ochotný točit domácí fotbalové zápasy A týmu TJ Klíčany v nadcházející sezóně.

Dorostenecký JOMA CUP 2017 ovládli fotbalisté SK Union Vršovice

SKUPINA A : TJ Slovan Bohnice, SK Union Vršovice, FK Dobrovice SKUPINA B : TJ Klíčany, TJ Praga Praha, FC Slovan Velvary Bohnice – Vršovice 0:1 Klíčany – Praga 0:2 Dobrovice – Bohnice 1:2 Velvary – Praga 1:2p Dobrovice – Vršovice 0:1 Klíčany – Velvary 1:2 o 5.místo : Dobrovice – Klíčany 0:2 semifinále : … Pokračování textu Dorostenecký JOMA CUP 2017 ovládli fotbalisté SK Union Vršovice

Hodnocení zimní přípravy

Žáci začali zimní přípravu 20. ledna v nafukovací hale v Klecanech. V plánu byly dva tréninky v týdnu, v Klecanech a venku na umělé tráve v Ďáblicích. Nakonec nám umělka v Ďáblicích vypadla a trénovali jsme tam bohužel jen dvakrát. Od začátku přípravy nás trápila větší marodka a byli i tréninky a přáteláky, kdy se nás nesešlo mnoho. Dohromady jsme odehráli 5 … Pokračování textu Hodnocení zimní přípravy

Výroční schůze

Zveme vás na Výroční schůzy, která se koná v sobotu 18.2.2017 od 14:00 v Motorestu Klíčanka. Těšíme se, TJ Klíčany.

Příprava žáci – Zima 2017

Přípravu začínáme v pátek 20. 1. 2017. Budeme střídavě trénovat na umělé trávě v Ďáblicích (venku, teple obléct!) a v Klecanech (nafukovací hala, vyhřívání).

Zimní turnaj Střešovice

Klíčany se zúčastní turnaje v Střešovicích. Tabulka zápasů a výroční schůze TJ Klíčany níže v článku. 

PF 2017

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a podporu, kterou nám v uplynulém roce pomáhali vítězit utkání. 

Nový partner klubu Žiju S Klubem

Vážení příznivci, fanoušci, členové TJ Klíčany, možná jste si již všimli, že se na našem webu v nabídce Shop nově objevuje odkaz na e-shop. Náš klub se stal součástí projektu „Žiju s klubem“. Jedná se o projekt, jehož cílem je prohloubení vztahu fanoušků, hráčů i rodičů k našemu klubu, jakož i finanční a materiální podpora sportovních klubů. Po kliknutí … Pokračování textu Nový partner klubu Žiju S Klubem

Hodnocení zápasů v jarní části soutěže žáků

17.kolo – Velké Popovice – Klíčany 4:0 (3:0) 16. 4. 2016 Hodnocení: Od začátku zápasu jsme byli horším týmem. Za každou naši chybu v prvním poločase nás soupeř potrestal. Po změně stran jsme si vytvořili pár šancí, ale bohužel jsme je neproměnili a proto jsme odjeli bez bodu. Více o zápase včetně sestavy zde 16.kolo … Pokračování textu Hodnocení zápasů v jarní části soutěže žáků

Turnaj starších přípravek

TJ Klíčany pořájí v Neděli 10.4.2016  turnaj starších přípravek. Přijďte se podívát a strávit přijemné dopoledne společně s třeba i budoucími fotbalovými hvězdami :) ! Začínáme v 10 hodin. V turnaji se utkají týmy: Klíčan, Šestajovic, Liblic, Stř. Skalice a Báště. Rozpis zápasů: Hřiště 1     10:00     Šestajovice – Liblice Hřiště 2     10:00     Stř. Skalice – … Pokračování textu Turnaj starších přípravek

Nové webové stránky

Máme nové webové stránky. Můžete zde najít soupisky týmů, odehrané a nadcházející zápasy, hodnocení a sestavy a td.. Vytvořil je Ondra Stuchl a bude se o ně i nadále starat. Je možné, že se ještě na stránkách setkáte s chybami. Prosíme napište nám je na mail@ondrejstuchl.cz nebo sem do komentářů ( pod příspěvkem ). Také … Pokračování textu Nové webové stránky

Nábor / Koncepce

Fotbal v Klíčanech má padesátiletou historii. Po celou dobu se na hřišti odehrávají napínavé soutěžní zápasy týmů mužů i žáků. TJ Klíčany má dnes k dispozici čtyři družstva od velmi kvalitního týmu mužů, přes žáky až po ty nejmenší – příravku. V přípravce se děti od pěti let seznamují s fotbalem a míčem díky zábavným hrám. Když jsou děti … Pokračování textu Nábor / Koncepce