Novinky a Aktuality

Aktuální dění z našeho hřiště

V úterý 19.9.2017 se konalo přátelské utkání mladší přípravky Klíčan s mladší přípravkou dívek AC Sparta Praha. Oba týmy nastoupily do zápasu s velkým nasazením a i pro diváky se urodila hojná branková úroda. Přestože AC Sparta v normální hrací době zvítězila, na penalty byly úspěšnější Klíčany. Hráče, kteří nastoupili za naši mladší přípravku, musíme … Pokračování textu Aktuální dění z našeho hřiště

Hodnocení přípravy dorostu

Přípravu na nový ročník 1.A třídy jsme začali 20.července na hřišti v Klíčanech. První týden jsme absolvovali šest tréninkových jednotek a jedno přípravné utkání. V dalším týdnu nás čekalo pětidenní soustředění v Doksech u Máchova jezera. Soustředění se zúčastnilo patnáct hráčů z dvacetičlenného kádru. Po návratu jsme dál trénovali v Klíčanech a sehráli jsme čtyři … Pokračování textu Hodnocení přípravy dorostu

Výsledky z Memoriálu Ing. Jaroslava Bačiny

základní část Vojkovice – Klecany 1:4 Klíčany – Dolní Chabry 3:1 zápasy o umístění Dolní Chabry – Vojkovice 4:1 Klíčany – Klecany 3:2 Konečné umístění 1. Klíčany 2. Klecany 3. Dolní Chabry 4. Vojkovice ocenění jednotlivců nejlepší brankář – J. Zamazal (Klíčany) nejlepší hráč – R. Šelicha (Klíčany) nejlepší střelec – L. Urban (Klecany)

Memoriál Ing. Bačiny

I tento rok vás zveme na Memoriál Ing. Jaroslava Bačiny. Bude se konat v Sobotu 5. 8. 2017 a 6. 8. 2017. Můžete se těšit na dohromady 4 zápasy, tombolu a pouťové atrakce pro děti.

Příprava A mužstva

Ve čtvrtek 20.7. začíná letní příprava A družstva pro sezónu 2017 / 2018. O devět dní později, v sobotu 29.7. sehrajeme první přípravné utkání s Nelahozevsí. Další dvě utkání sehrajeme 5. a 6.8.  v rámci Memoriálu Ing. Bačiny.

Hledáme kameramana

Hledáme někoho, kdo by byl ochotný točit domácí fotbalové zápasy A týmu TJ Klíčany v nadcházející sezóně.

Dorostenecký JOMA CUP 2017 ovládli fotbalisté SK Union Vršovice

SKUPINA A : TJ Slovan Bohnice, SK Union Vršovice, FK Dobrovice SKUPINA B : TJ Klíčany, TJ Praga Praha, FC Slovan Velvary Bohnice – Vršovice 0:1 Klíčany – Praga 0:2 Dobrovice – Bohnice 1:2 Velvary – Praga 1:2p Dobrovice – Vršovice 0:1 Klíčany – Velvary 1:2 o 5.místo : Dobrovice – Klíčany 0:2 semifinále : … Pokračování textu Dorostenecký JOMA CUP 2017 ovládli fotbalisté SK Union Vršovice

Hodnocení zimní přípravy

Žáci začali zimní přípravu 20. ledna v nafukovací hale v Klecanech. V plánu byly dva tréninky v týdnu, v Klecanech a venku na umělé tráve v Ďáblicích. Nakonec nám umělka v Ďáblicích vypadla a trénovali jsme tam bohužel jen dvakrát. Od začátku přípravy nás trápila větší marodka a byli i tréninky a přáteláky, kdy se nás nesešlo mnoho. Dohromady jsme odehráli 5 … Pokračování textu Hodnocení zimní přípravy

Výroční schůze

Zveme vás na Výroční schůzy, která se koná v sobotu 18.2.2017 od 14:00 v Motorestu Klíčanka. Těšíme se, TJ Klíčany.

Příprava žáci – Zima 2017

Přípravu začínáme v pátek 20. 1. 2017. Budeme střídavě trénovat na umělé trávě v Ďáblicích (venku, teple obléct!) a v Klecanech (nafukovací hala, vyhřívání).

Zimní turnaj Střešovice

Klíčany se zúčastní turnaje v Střešovicích. Tabulka zápasů a výroční schůze TJ Klíčany níže v článku. 

PF 2017

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a podporu, kterou nám v uplynulém roce pomáhali vítězit utkání. 

Nový partner klubu Žiju S Klubem

Vážení příznivci, fanoušci, členové TJ Klíčany, možná jste si již všimli, že se na našem webu v nabídce Shop nově objevuje odkaz na e-shop. Náš klub se stal součástí projektu „Žiju s klubem“. Jedná se o projekt, jehož cílem je prohloubení vztahu fanoušků, hráčů i rodičů k našemu klubu, jakož i finanční a materiální podpora sportovních klubů. Po kliknutí … Pokračování textu Nový partner klubu Žiju S Klubem

Hodnocení zápasů v jarní části soutěže žáků

17.kolo – Velké Popovice – Klíčany 4:0 (3:0) 16. 4. 2016 Hodnocení: Od začátku zápasu jsme byli horším týmem. Za každou naši chybu v prvním poločase nás soupeř potrestal. Po změně stran jsme si vytvořili pár šancí, ale bohužel jsme je neproměnili a proto jsme odjeli bez bodu. Více o zápase včetně sestavy zde 16.kolo … Pokračování textu Hodnocení zápasů v jarní části soutěže žáků

Turnaj starších přípravek

TJ Klíčany pořájí v Neděli 10.4.2016  turnaj starších přípravek. Přijďte se podívát a strávit přijemné dopoledne společně s třeba i budoucími fotbalovými hvězdami :) ! Začínáme v 10 hodin. V turnaji se utkají týmy: Klíčan, Šestajovic, Liblic, Stř. Skalice a Báště. Rozpis zápasů: Hřiště 1     10:00     Šestajovice – Liblice Hřiště 2     10:00     Stř. Skalice – … Pokračování textu Turnaj starších přípravek

Nové webové stránky

Máme nové webové stránky. Můžete zde najít soupisky týmů, odehrané a nadcházející zápasy, hodnocení a sestavy a td.. Vytvořil je Ondra Stuchl a bude se o ně i nadále starat. Je možné, že se ještě na stránkách setkáte s chybami. Prosíme napište nám je na mail@ondrejstuchl.cz nebo sem do komentářů ( pod příspěvkem ). Také … Pokračování textu Nové webové stránky

Nábor / Koncepce

Fotbal v Klíčanech má padesátiletou historii. Po celou dobu se na hřišti odehrávají napínavé soutěžní zápasy týmů mužů i žáků. TJ Klíčany má dnes k dispozici čtyři družstva od velmi kvalitního týmu mužů, přes žáky až po ty nejmenší – příravku. V přípravce se děti od pěti let seznamují s fotbalem a míčem díky zábavným hrám. Když jsou děti … Pokračování textu Nábor / Koncepce